Smart Games For Kids

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 48 MB
  • Version 1.8
  • Dil İngilizce
  • Firma AppQuiz
Çocukların zeka gelişimlerini desteklemek üzere kurgulanmış birbirinden zorlu ve eğlenceli oyunlar oynanmak için sizleri bekliyor.

 Çocuklara sunulan bu mükemmel fırsatı sakın kaçırmayın... Çocuklarınızın daha zeki, daha bilgili ve daha pratik olmasını istemez misiniz? İşte bu oyun da tam olarak bunları amaçlamakta. Çocukların zihinsel becerilerini hızlandıracak ve onların bazı temel becerilerinin gelişimine destek olacak bu oyun onların vazgeçilmezi olacak. Her yönden eğlenceli, eğitici ve bir o kadar da heyecanlı olan bu oyun gerçekten büyük ilgi toplayacak. Çünkü oyunun içeriği oldukça geniş ve oyunda yok yok. Çocukların bir oyunda aradığı ve istediği tüm özelliklere sahip olan bu oyun anne ve babaların da dikkatini çekmiştir. Pek çok yönden çocuklara sunulan farklı imkanlar onların okul için daha hazırlıklı olmasını sağlayacak. Çünkü bu oyun onların özellikle zihinsel becerilerini geliştirecek. Bir çok yararlı özelliğe sahip olan bu oyunda çocuklar için üretilmiş olan şarkılar, görseller ve farklı farklı mekanlar bulunmaktadır.

 Hem kız hem de erkek çocuklarının oynayarak gelişeceği bu oyun onların zeka gelişimlerine olumlu yönde katkıda bulunacak. Çocukların bir kez oynadıktan sonra asla bırakamayacağı bu eğitici oyun onların boş zamanlarını dolduracak ve onlar oynarken onları eğitecek. İşte bulunmaz fırsatların tümüne sahip olan bu oyun sizlerle. Hemen indirin ve deneyin. 

Smart Games For Kids indir